Mobilny Internet Orange Free i netbook za 1zł

Mobilny Internet Orange Free i netbook za 1zł

Data: 22-12-2010

Orange Free to mobilny Internet w Orange, który jako jedyny wykorzystuje w Polsce technologię CDMA. Ma ogromny zasięg i dużo GB na transfer danych. Orange ma również wiele innych propozycji związanych z Orange Free. Kupując Mobilny Internet Orange oferuje netbooka, który możemy mieć już za 1 zł. Oczywiście dotyczy to zawarcia umowy abonamentowej za kwotę 99zł miesięcznie.


mobilny internet – galeria

http://www.orange.pl/portal/map/map/internet_free_discover

Foto: www.pablik.pl

mobilny internet

Foto: bi.gazeta.pl

Mobilny Internet z abonamentem 19…

Mobilny Internet z abonamentem 19 zł to już cena netbooka 1269zł przy umowie na 36 miesięcy. Jednak netbook, jaki oferuje mobilny Internet w Orange to świetne urządzenie, czyli Acer Aspire One D260. Wyposażony jest w ekran o przekątnej 10. 1cala i waży zaledwie 1, 25kg. Jego bateria może pracować nawet 8 godzin. Jednak zaleta jaką daje mobilny Internet w Orange oraz Acer Aspire to przede wszystkim procesor Intel Atom N450, dysk twardy o pojemności 250GB, wbudowana kamera internetowa i czytnik kart pamięci, system operacyjny Microsoft Windows 7 Starter oraz Microsoft Office 2010 Starter.

Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>