Darmowa mapa do nawigacji

Darmowa mapa do nawigacji

Data: 01-11-2010

W każdym nowo zakupionym urządzeniu do nawigacji, niezależnie od tego czy jest to nawigacja samochodowa czy telefon komórkowy z wbudowaną funkcją nawigacji, umieszczona jest darmowa mapa do nawigacji, która wchodzi niejako w skład właśnie zakupionego pakietu. Oczywiście każda startowa darmowa mapa do nawigacji może zostać zaktualizowana.


Są różne sposoby aktualizowania map do nawigacji ale nie każdy sposób nadaje się do modelu jakim jest pierwotna, darmowa mapa do nawigacji zamontowana w danym urządzeniu jako produkt startowy. Co więc zrobić jeśli darmowa mapa do nawigacji którą dysponujemy odmawia posłuszeństwa i nie działa prawidłowo, a jedynie prowadzi nas w dziwne miejsca niewiele mające wspólnego z określonym przez nas celem podróży. Najlepiej aby w takiej sytuacji darmowa mapa do nawigacji została odinstalowana. W jej miejsce natomiast będzie można wgrać inną, bardziej wszechstronną i aktualną mapę, która dla odmiany przestanie płatać nam dziwne figle i bez przeszkód zaprowadzi nas do wyznaczonego celu.

Darmowa mapa do nawigacji – galeria

darmowa mapa do nawigacji

Foto: img.interia.pl

Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>